Kilka słów o naszej firmie.

SiD Coating’s

Proste rozwiązania

SiD Coating’s to firma specjalizująca się w produkcji farb podkładowych i nawierzchniowych przeznaczonych do zabezpieczenia przed korozją powierzchni stalowych. Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, które dynamicznie się rozwija i sukcesywnie zyskuje uznanie Klientów. Oferujemy unikalne farby reaktywne, sprawdzone w przemyśle okrętowym i w chemii ciężkiej, bazujące na 97% spirytusie rektyfikowanym.

Farby SiD Coating’s to nie tylko najwyższa jakość oferowanych produktów, ale także ekologiczna odpowiedzialność, z myślą o której przygotowujemy nasze farby.

Jesteśmy polskim producentem farb antykorozyjnych

W SiD Coating’s doskonale rozumiemy specyfikę pracy naszych Klientów, dlatego indywidualnie traktujemy każde zamówienie. Elastyczność i otwartość na oczekiwania nabywców, to cechy, które wyróżniają nas na tle innych. To one pozwoliły nam na zdobycie zaufania i dynamiczny rozwój nie tylko na polskim rynku. Naszą ofertę produktową uzupełniają profesjonalne doradztwo i usługa pomocy technicznej, co zapewnia kompleksowe podejście do potrzeby zleceniodawcy. Takie rozumienie biznesu sprawia, że jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie postawione przed nami.

Oferujemy skuteczne i proste rozwiązania.
Posiadając wieloletnie doświadczenie tworzymy farby najwyższej jakości.

DLACZEGO SID COATING’S?

Najnowsza technologia

Produkty SiD Coating’s to dzieła chemicznej sztuki zamknięte w puszkach do farb. Każdy z naszych preparatów jest unikatową kompozycją związków, których właściwości oferują funkcjonalność najwyższej próby. Nasze produkty są przygotowywane i testowane w laboratorium Ośrodka Badawczo-Rozwojowego SPEKTROCHEM, co daje nam pewność, że od rąk naszych Klientów oddajemy tylko sprawdzone rozwiązania. Wykorzystane w procesie produkcji technologie gwarantują uniwersalne zastosowanie naszych produktów oraz długoletnią wytrzymałość.

My także jesteśmy przedsiębiorcami, dlatego doskonale rozumiemy, że nie chcesz przepłacać. Nasze produkty pozwolą Ci zminimalizować koszty inwestycji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu jej realizacji. A mniejsze koszty to większe zyski. Postaw pierwszy krok ku większej rentowności wybierając produkty SiD Coating’s. Skontaktuj się z nami i zapytaj, jaką ofertę możemy przygotować dla Ciebie.

Dobra cena

Najwyższa jakość

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że świetnie wiemy, jakie cechy muszą posiadać dobre farby przemysłowe (antykorozyjne). Produkty SiD Coating’s, przygotowane z myślą o prawdziwych antykorozyjnych wyzwaniach, gwarantują dobrą przyczepnością do podłoża oraz charakteryzują się doskonałą elastycznością. Ich znakiem firmowym jest wysoka odporność na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Nie straszne im też niskie temperatury i okresowe działanie roztworu chlorku sodowego, co gwarantuje długotrwałą żywotność pokrytych powierzchni.