Rozcieńczalniki

POLI-WS rozcieńczalnik poliuretanowy

POLI WS - POLI-WS rozcieńczalnik poliuretanowy

Charakterystyka

Rozcieńczalnik POLI-WS do wyrobów poliuretanowych ogólnego stosowania jest mieszaniną estru kwasu octowego i węglowodoru aromatycznego. Ma postać jednorodnej, bezbarwnej cieczy, bez zanieczyszczeń mechanicznych, wody, zawiesin i zmętnień. Podczas rozcieńczania nie powoduje zmian w jednorodności wyrobu.

Kup teraz na allegro

Rozcieńczalnik do wyrobów poliuretanowych ogólnego stosowania służy do rozcieńczania wyrobów opartych na żywicach syntetycznych, mycia pędzli, pistoletów natryskowych i innego sprzętu używanego podczas prac malarskich.

Dostępne kolory:

Bezbarwny

Dostępne pojemności:

3pojemnosci - POLI-WS rozcieńczalnik poliuretanowy

wygląd: klarowna, jednorodna ciecz, bez zanieczyszczeń mechanicznych

obecność wody: brak

gęstość w temperaturze 20 °C, [g/cm3]: 0,85 – 0,92

początek destylacji, [°C], co najmniej: 110

95% produktu powinno przedestylować w temperaturze, [°C], najwyżej: 140

lotność w stosunku do eteru etylowego, najwyżej: 45

barwa według skali jodowej, najwyżej: 5

temperatura zapłonu, [°C], co najmniej: 23

okres gwarancji od daty produkcji, [ miesięcy]: 36

Warunki BHP i ppoż : ze względu na lotne i palne składniki, zawarte w wyrobie, należy przestrzegać zasad i przepisów BHP i ppoż zawartych w Karcie Charakterystyki Preparatu Niebezpiecznego.

Przechowywanie, transport: Temperatura 5°C-30°C, miejsca osłonięte przed opadami atmosferycznymi, promieniami słonecznymi oraz położone z dala od źródeł ciepła.

Rozcieńczalnik do farb poliuretanowych POLI-WS

Sprawdzony rozcieńczalnik w znaczący sposób ułatwia pracę i umożliwia uzyskanie pożądanej konsystencji farby. Dlatego dopełniliśmy wszelkich starań, aby rozcieńczalnik do farb poliuretanowych POLI-WIS spełnił Wasze oczekiwania. POLI-WIS to doskonałej jakości preparat, o klarownej i jednorodnej cieczy, pozbawionej zanieczyszczeń, a także wody. Dzięki tak opracowanemu składowi możesz mieś pewność, że rozcieńczalnik nie zmieni właściwości farby poliuretanowej, czy innego preparatu do którego zostanie dodany. Produkt POLI-WIS może być używany jako rozcieńczalnik do wszystkich produktów poliuretanowych, a także substancjach, których skład oparty jest na żywicach syntetycznych.

Dlaczego warto wybrać rozcieńczalnik do farb poliuretanowych POLI-WIS?

Jeżeli szukasz wydajnego i skutecznego preparatu, którego możesz używać zarówno do rozcieńczania farb, jak i oczyszczania sprzętu, wybierz POLI-WIS. Rozcieńczalnik dostępny jest w opakowaniach o pojemności 1 l i 5 l i odznacza się niezwykłą wydajnością. POLI-WIS jest mieszaniną estru kwasu octowego oraz węglowodoru aromatycznego – dlatego należy dokładnie zapoznać się z Kartą Charakterystyki Preparatu Niebezpiecznego i przestrzegać zasad BHP, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wypadku.

Rozcieńczalnik POLI-WIS sprawdzi się nie tylko do mieszania go z preparatami poliuretanowymi, ale także do czyszczenia narzędzi malarskich – wałków, pędzli, pistoletów malarskich. Rozcieńczalnik do farb poliuretanowych pozwala szybko i skutecznie usunąć resztki farby oraz precyzyjnie oczyścić dane narzędzie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów SiD Coating’s? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółowych informacji i przedstawią pozostałe produkty z naszej oferty.