Zestawy rekomendowane

Super Trio

1 1 1 - Zestawy rekomendowane
2 1 - Zestawy rekomendowane
4 1 - Zestawy rekomendowane

SPOSÓB UŻYCIA

Krok 1

Przygotuj powiedzenie do malowania, umyj ją bezpiecznym środkiem myjącym ANVI-CLEAN.

Krok 3

To już prawie koniec. Wystarczy nałożyć farbę nawierzchniową POLI-TOP.

Krok 2

Na wyczyszczoną i suchą powiedzenie nałóż farbę podkładową EP-CORR.

Zastosowanie zestawu

  • malowanie zbiorników
  • malowanie schodów metalowych
  • malowanie samochodów
  • malowanie słupków odgradzających
  • malowanie konstrukcji
  • jachty i statki, maszyny rolnicze, urządzenia wykorzystywane w różnych dziedzinach przemysłu, silosy, kontenery, hale stalowe, barierki, kładki i mosty itd.

SPOSÓB UŻYCIA

Krok 1

Przygotuj powiedzenie do malowania, umyj ją bezpiecznym środkiem myjącym ANVI-CLEAN.

Krok 3

Ostatni etap to nałożenie farby nawierzchniowej AL-TOP.

Krok 2

Na wyczyszczoną i suchą powiedzenie nałóż farbę podkładową AL-CORR.

Zastosowanie zestawu

Do malowania powierzchni stalowych, żeliwnych, metalowych. Zalecana szczególnie do malowania elementów i urządzeń eksploatowanych w przemyśle chemicznym, hutniczym, kolejowym.

  • malowanie kontenerów
  • malowanie maszyn rolniczych
  • malowanie urządzeń, produkcyjnych
  • kosiarki, betoniarki

Rekomendowane zestawy produktów do malowania metalu

Przed Tobą prace remontowe lub naprawcze metalowych powierzchni? Żeby przeprowadzić je prawidłowo, warto zastosować odpowiednio dobrane produkty. W SiD Coating’s cenimy Twój czas, dlatego postanowiliśmy stworzyć zestawy produktów do malowania i zabezpieczania metalu, rekomendowane przez naszych specjalistów. W każdym zestawie znalazły się produkty SiD Coating’s, które pozwolą Ci kompleksowo przeprowadzić prace i odnowienie danej powierzchni. Każde działanie mające na celu odnowienie, czy też zabezpieczenie powierzchni – bez względu na jej rodzaj – powinniśmy rozpocząć od jej oczyszczenia. Dlatego też w naszych rekomendowanych zestawach nie mogło zabraknąć specjalistycznego odtłuszczacza Anvi-Clean. Preparat ten odznacza się wyjątkową skutecznością, a także jest nieszkodliwy dla oczyszczanej powierzchni. Środek odtłuszczający Anvi-Clean doskonale przygotowuje wybraną powierzchnię, skutecznie oczyszczając ją z zabrudzeń, również tych trudnych do usunięcia, powstałych z olejów, smarów czy innych substancji.

Drugim produktem znajdującym się w zestawach rekomendowanych jest farba podkładowa. W odpowiedni sposób chroni ona odnawianą powierzchnię i pozwala ją skutecznie zabezpieczyć przed szkodliwymi czynnikami, a także korozją. W zależności od potrzeb i specyfiki danej powierzchni możesz wybrać farbę podkładową alkidową, poliuretanową, lub farbę podkładową, którą możesz zastosować bezpośrednio na rdzę.

Każdy z przygotowanych zestawów zawiera także produkt do zastosowania jako końcową warstwę. Właściwie dobrana farba nawierzchniowa skutecznie utrwali odnawianą powierzchnię. Stworzy także warstwę ochronną, zabezpieczającą dany element przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych, kwaśnych deszczy, korozji. Do tego zapewni estetyczny wygląd przez długi czas.

Najlepsze produkty SiD Coating’s w komplecie

Tworząc zestawy produktów SiD Coating’s postanowiliśmy stworzyć różne kompozycje, przeznaczone do różnych celów. Dzięki rekomendowanym zestawom nie musisz tracić czasu na kompletowanie zamówienia i dobór odpowiednich produktów – wyręczyliśmy Cię w tym. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów kilka propozycji rekomendowanych zestawów: Super Trio, zestaw epoksydowo-poliuretanowy i zestaw alkidowy. Zestaw Super Trio skomponowaliśmy przede wszystkim z myślą o odnawianiu, konserwacji i malowaniu metalowych powierzchni ocynkowanych. Zestawione produkty doskonale sprawdzą się do zastosowania na ogrodzeniach, elementach konstrukcyjnych, dachach metalowych.

Zestaw epoksydowo-poliuretanowy dedykowany jest do stosowania w samochodach, pojazdach i maszynach rolniczych, statkach i łodziach, a także do metalowych schodów czy innych elementów konstrukcyjnych. Jeżeli szukasz produktów, które mogą być stosowane w przypadku napraw i konserwacji maszyn i elementów używanych w przemyśle hutniczym, chemicznym i kolejowym, to doskonałym wyborem będzie zestaw alkidowy. Te specjalistyczne preparaty mogą być stosowane do powierzchni żeliwnych, metalowych oraz stalowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy doradzą najlepsze rozwiązanie i udzielą szczegółowych informacji na temat preparatów SiD Coating’s.