Rozcieńczalniki

AL-WS rozcieńczalnik do farb poliwinylowych i chlorokauczukowych

AL WS - AL-WS rozcieńczalnik do farb poliwinylowych i chlorokauczukowych

Charakterystyka

Rozcieńczalnik AL-WS do wyrobów poliwinylowych i chlorokauczukowych ogólnego stosowania stanowi mieszaninę węglowodorów aromatycznych o wyglądzie jednorodnej cieczy, bez zanieczyszczeń mechanicznych, wody, zawiesin i zmętnień.

Kup teraz na allegro

Rozcieńczalnik do wyrobów poliwinylowych i chlorokauczukowych ogólnego stosowania przeznaczony jest do rozcieńczania wyrobów poliwinylowych i chlorokauczukowych każdego rodzaju, mycia pędzli, pistoletów natryskowych i innego sprzętu używanego podczas prac malarskich.

Dostępne kolory:

Bezbarwny

Dostępne pojemności:

3pojemnosci - AL-WS rozcieńczalnik do farb poliwinylowych i chlorokauczukowych

wygląd: klarowna, jednorodna ciecz, bez zanieczyszczeń mechanicznych

obecność wody: brak

barwa według skali jodowej, najwyżej: 5

gęstość w temperaturze 20 °C, [g/cm3]: 0,800 – 0,870

początek destylacji, [°C], co najmniej: 106

90% produktu powinno przedestylować w temperaturze, [°C], najwyżej: 220

lotność w stosunku do eteru etylowego, najwyżej: 45

temperatura zapłonu, [°C], co najmniej: 21

okres gwarancji od daty produkcji, [ miesięcy]: 36

Warunki BHP i ppoż : ze względu na lotne i palne składniki, zawarte w wyrobie, należy przestrzegać zasad i przepisów BHP i ppoż zawartych w Karcie Charakterystyki Preparatu Niebezpiecznego.

Przechowywanie, transport: Temperatura 5°C-30°C, miejsca osłonięte przed opadami atmosferycznymi, promieniami słonecznymi oraz położone z dala od źródeł ciepła.

Rozcieńczalnik do farb poliwinylowych i chlorokauczukowych AL-WS

Poszukujesz skutecznego preparatu wysokiej jakości, który sprawdzi się zarówno do rozcieńczania farb poliwinylowych, jak i oczyszczania narzędzi malarskich? Konieczni sprawdź AL-WS – rozcieńczalnik o wysokiej skuteczności i doskonałej jakości. Produkt przeznaczony jest do stosowania z preparatami poliwinylowymi, np. z farbą poliwinylową ANVI-DACH, chlorokauczukowymi, akrylowymi, poliuretanowymi. Stosując rozcieńczalnik AL-WS możesz szybko uzyskać odpowiednią lepkość roboczą i konsystencję rozcieńczanego produktu, bez ryzyka jego uszkodzenia, czy zmiany właściwości. Oferowany rozcieńczalnik do farb poliwinylowych jest bardzo wydajny.

Rozcieńczalnik doskonale sprawdzi się także jako preparat do czyszczenia narzędzi, pędzli, pistoletów natryskowych i innego sprzętu malarskiego. Doskonale usuwa resztki farby z trudnodostępnych miejsc. Z pomocą rozcieńczalnika z łatwością zadbasz o narzędzia malarskie i przygotujesz je do kolejnych prac.

Rozcieńczalnik do farb poliwinylowych i chlorokauczukowych – właściwości

Dlaczego warto zdecydować się na rozcieńczalnik AL-WS? To wysokiej jakości mieszanina węglowodorów aromatycznych o wyglądzie jednorodnej cieczy. Pozbawiona jest zanieczyszczeń mechanicznych, zmętnień, a także wody czy zawiesin. Rozcieńczalnik jest bezbarwny i nie wpływa na barwę rozcieńczanej farby. SiD Coating’s oferuje rozcieńczalnik do farb poliwinylowych w opakowaniach o pojemności 1 l lub 5 l.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozcieńczalnika AL-WS, a także innych produktów z naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!