Rozcieńczalniki

EP-WS rozcieńczalnik epoksydowy

EP WS - EP-WS rozcieńczalnik epoksydowy

Charakterystyka

Rozcieńczalnik EP-WS do wyrobów epoksydowych jest mieszaniną estru kwasu octowego, heksonu i węglowodoru aromatycznego. Ma postać jednorodnej, bezbarwnej cieczy, bez zanieczyszczeń mechanicznych, wody, zawiesin i zmętnień. Podczas rozcieńczania nie powoduje zmian w jednorodności wyrobu..

Kup teraz na allegro

Rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych służy do rozcieńczania wyrobów opartych na żywicach epoksydowych, mycia pędzli, pistoletów natryskowych i innego sprzętu używanego podczas prac malarskich..

Dostępne kolory:

Bezbarwny

Dostępne pojemności:

3pojemnosci - EP-WS rozcieńczalnik epoksydowy

wygląd: klarowna, jednorodna ciecz, bez zanieczyszczeń mechanicznych

obecność wody: brak

gęstość w temperaturze 20 °C, [g/cm3]: 0,83 – 0,88

początek destylacji, [°C], co najmniej: 110

95% produktu powinno przedestylować w temperaturze, [°C], najwyżej: 140

lotność w stosunku do eteru etylowego, najwyżej: 45

barwa według skali jodowej, najwyżej: 5

temperatura zapłonu, [°C], co najmniej: 23

okres gwarancji od daty produkcji, [ miesięcy]: 36

Warunki BHP i ppoż : ze względu na lotne i palne składniki, zawarte w wyrobie, należy przestrzegać zasad i przepisów BHP i ppoż zawartych w Karcie Charakterystyki Preparatu Niebezpiecznego.

Przechowywanie, transport: Temperatura 5°C-30°C, miejsca osłonięte przed opadami atmosferycznymi, promieniami słonecznymi oraz położone z dala od źródeł ciepła.

Rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych EP-WS

Produkty, których skład oparty jest na bazie żywicy epoksydowej są niezwykle popularne i często używane w czasie remontów i prac wykończeniowych. Preparaty te wymagają także specjalistycznych rozcieńczalników, które pozwolą na uzyskanie wymaganej konsystencji. Taki właśnie jest rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych EP-WS. Jest on wysokiej jakości mieszaniną heksonu, estru kwasu octowego i węglowodoru aromatycznego. Odznacza się jednorodną postacią, jest pozbawiony zanieczyszczeń, zawiesin, czy zmętnień, które mogłyby wpływać negatywnie na substancje z jakimi mieszany jest rozcieńczalnik. Co istotne, rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych nie zawiera wody. Do Twojej dyspozycji oddajemy w pełni profesjonalny preparat, który pozwoli Ci uzyskać odpowiednią konsystencję produktów epoksydowych bez ryzyka utarty jednorodności rozcieńczanego wyrobu, czy niepożądanego wpływu na jego właściwości.

Skuteczny rozcieńczalnik do czyszczenia narzędzi

Szukasz preparatu, który w skuteczny sposób oczyści narzędzia malarskie, takie jak pędzle, czy pistolety natryskowe, a także inne akcesoria używane podczas prac? Rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych doskonale poradzi sobie z oczyszczeniem narzędzi malarskich ze wszelkich pozostałości farby. Tak skutecznie oczyszczone narzędzia będą służyć jeszcze przez długi czas.

Rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych EP-WIS dostępny jest w pojemności 1 l lub 5 l. Jest w pełni bezbarwny i klarowny. Zawiera lotne i palne składniki, dlatego podczas jego używania i przechowywania należy bezwzględnie przestrzegać przepisów BHP, a także zasad zawartych w Karcie Charakterystyki Preparatu Niebezpiecznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą wyrobów epoksydowych – w tym wysokiej jakości gruntoemalią epoksydową GR-EP.  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów SiD Coating’s? Skontaktuj się z naszym doradcą, a także sprawdź lokalizacje naszych partnerów.