Mycie i odtłuszczanie

ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczający

anvi clean - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczający

Charakterystyka

ANVI-CLEAN jest skutecznym preparatem myjąco – odtłuszczającym powstałym na bazie nietoksycznych, bezpiecznych składników, środków zwilżających i powierzchniowo czynnych oraz wody.

Kup teraz na allegro

Używając zaawansowanego preparatu ANVI-CLEAN, możesz szybko przygotować do malowania powierzchnie ocynkowane, stalowe, miedziane, szorstkie aluminium oraz stal nierdzewną. Aktywne składniki rozpuszczają tłuszcz, sadzę, osady mineralne oraz zanieczyszczenia przemysłowe. Cząstki rozpuszczonych zabrudzeń tworzą zawiesinę z wodą, co ułatwia ich usunięcie.

dach1 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczającydach2 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczający
dach2 1 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczającydach2 2 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczający
dach3 1 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczającydach3 2 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczający
silnik3 1 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczającysilnik3 2 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczający
silnik1 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczającysilnik2 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczający
silnik2 2 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczającysilnik2 1 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczający
kostka1 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczającykostka2 - ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczający

Bezpieczny i skuteczny środek do odtłuszczania

Prace porządkowe, remontowe i konserwacyjne często wymagają nas odpowiedniego przygotowania powierzchni. Stosowanie wszelkich farb czy powłok zabezpieczających wiąże się z koniecznością oczyszczenia danej powierzchni. Szczególnie ważne jest zastosowanie preparatu odtłuszczającego, który w pełni oczyści przygotowywaną powierzchnię z różnego rodzaju zabrudzeń. Właśnie dlatego stworzyliśmy ANVI-CLEAN – niezastąpiony środek do odtłuszczania o szerokim zastosowaniu. Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy w naszej ofercie środek odtłuszczający ANVI-CLEAN w dwóch postaciach: wydajnego koncentratu oraz w gotowej postaci w atomizerze.

Wybierz ANVI-CLEAN dopasowany do swoich potrzeb!

Czym jest środek odtłuszczający ANVI-CLEAN?

ANVI-CLEAN to niezwykle uniwersalny środek do odtłuszczania i mycia różnego typu powierzchni. Postanowiliśmy stworzyć preparat, w którego składzie znajdą się wyłącznie bezpieczne składniki. Tak właśnie powstał ANVI-CLEAN, czyli preparat odtłuszczający na bazie nietoksycznych środków powierzchniowo-czynnych, zwilżających i wody. Jest niepalny i nie zawiera związków zasadowych. Naturalne środki rozpuszczające i myjące sprawiają, że ANVI-CLEAN jest niezwykle skuteczny i jednocześnie łagodny dla czyszczonych powierzchni i środowiska. Podczas użycia środka odtłuszczającego, tworzy on wraz z wodą i drobinkami zanieczyszczeń zawiesinę, co ułatwia ich usunięcie. Specjalna formuła ANVI-CLEAN sprawia, że preparat ten jest niezwykle wydajny (wydajność nawet do 80 m2/L)  i wystarczy na wiele zastosowań.

Preparaty do odtłuszczania ANVI-CLEAN – zastosowanie

Do czego można użyć środków odtłuszczających ANVI-CLEAN? To doskonały preparat do oczyszczania różnego rodzaju powierzchni. Dzięki specjalnym składnikom stosując ANVI-CLEAN usuniesz wszelkie tłuszcze, zanieczyszczenia przemysłowe i sadze osadów mineralnych. Świetnie sprawdzi się do oczyszczania powierzchni stalowych, ocynkowanych, miedzi, stali nierdzewnej, szorstkiego aluminium. W przypadku metalowych powierzchni warto zastosować preparat odtłuszczający przed użyciem podkładu antykorozyjnego lub farb zabezpieczających. Zwiększy to w znacznym stopniu przyczepność stosowanej powłoki.

Z powodzeniem można środek odtłuszczający Anvi-clean stosować do czyszczenia różnego typu powierzchni, posiadających trudne do usunięcia zabrudzenia. Rewelacyjnie radzi sobie z zanieczyszczeniami na powierzchni dachówki, blachodachówki, a także kostki brukowej. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że zabrudzenia są trwale usuwane, a powierzchnie odzyskują swój idealny wygląd. Dowód? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia przed i po czyszczeniu ANVI-CLEAN – różnica jest wyraźna!

Preparat do odtłuszczania ANVI-CLEAN nie jest agresywny w stosunku do powierzchni, na których się go stosuje. Jeżeli stosujemy środek odtłuszczający w rozcieńczeniu wyższym niż 1:40, to nie ma potrzeby, by go spłukiwać.

Jak stosować środek do odtłuszczania ANVI-CLEAN?

ANVI-CLEAN jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. W zależności od potrzeb, usuwanych zanieczyszczeń, czyszczonej powierzchni możemy użyć rozpylacza ciśnieniowego, myjki parowej i ciśnieniowej lub automatu do mycia na gorąco/zimno. Oczywiście istnieje także możliwość mycia ręcznego produktem ANVI-CLEAN. Poniżej przedstawiamy sposób stosowania naszego preparatu odtłuszczającego w formie koncentratu, a także w gotowej postaci w atomizerze.

Stosowanie środka odtłuszczającego w formie koncentratu

ANVI-CLEAN rozcieńczamy z wodą – proporcje są zależne od powierzchni, jaką chcemy wyczyścić – głównie jej stopnia zabrudzenia. Jeżeli potrzebny jest preparat, który poradzi sobie nawet z bardzo uciążliwymi zabrudzeniami, to zalecamy użycie mieszaniny ANVI-CLEAN z wodą 1:30 do 1:20. W przypadku powierzchni średnio i słabo zabrudzonych zalecane jest używanie rozcieńczonego koncentratu w proporcjach 1:30 do 1:40.

Potrzebujesz skutecznego preparatu, którym skutecznie umyjesz betonową powierzchnię zabrudzoną tłuszczami? W takim przypadku idealnie sprawdzi się ANVI-CLEAN w proporcjach 1:4. Żeby zwiększyć skuteczność preparatu odtłuszczającego, należy podwyższyć jego temperaturę – wówczas uzyskamy najlepszą broń z trudnymi zabrudzeniami i zanieczyszczonymi powierzchniami.

Środek odtłuszczający ANVI-CLEAN w koncentracie idealnie sprawdzi się w przypadku mycia dużych powierzchni, a także w przypadku bardzo częstego użytkowania. Niezwykle wydajna formuła preparatu do odtłuszczania pozwala na jego bardzo długie użytkowanie. Skoncentrowana forma pozwala przygotować preparat o odpowiednim stężeniu – dokładnie taki, który będzie potrzebny w danej sytuacji.

Preparat odtłuszczający ANVI-CLEAN w atomizerze

Szukasz preparatu odtłuszczającego, o wysokiej skuteczności, który będzie jednocześnie w postaci gotowej do użycia? Doskonałym wyborem będzie środek do odtłuszczania ANVI-CLEAN w atomizerze. Specjalnie opracowana formuła umożliwia użycie produktu od razu, bez konieczności rozcieńczania. Funkcjonalne opakowanie z atomizerem ułatwia aplikację preparatu odtłuszczającego i sprawia, że jest ona bardziej precyzyjna.

Jakie są zalety środka do odtłuszczania ANVI-CLEAN? Jest on bardzo łatwy i poręczny w użyciu. Świetnie sprawdzi się w każdym garażu czy domowym warsztacie. Za jego pomocą można odtłuścić i oczyścić części samochodowe, rowerowe, elementy metalowe w domu lub w ogrodzie. Specjalna formuła środka do odtłuszczania nie wymaga jego spłukiwania po użyciu. Stosując ANVI-CLEAN w atomizerze wystarczy nanieść preparat na wybrane miejsce. W celu wzmocnienia działania należy pozostawić go czyszczonej powierzchni przez kilka minut, a następnie przetrzeć czyściwem do sucha.

Chcesz dowiedzieć się więcej o środkach do odtłuszczania ANVI-CLEAN? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!