FARBY NA DACHY I OGRODZENIA

Produkty

Zestawy rekomendowane

Farby spirytusowe

Farby na dachy i ogrodzenia

ANVI-DACH farba poliwinylowa

Farba poliwinylowa ANVI-DACH jest to zawiesina pigmentów i wypełniaczy w roztworze żywicy poliwinylowej w rozpuszczalniku organicznym z dodatkiem plastyfikatorów i środków pomocniczych. Zawiera aktywne pigmenty antykorozyjne.

Mycie i odtłuszczanie

ANVI-CLEAN Bezpieczny preparat odtłuszczający

ANVI-CLEAN jest skutecznym preparatem myjąco – odtłuszczającym powstałym na bazie nietoksycznych, bezpiecznych składników, środków zwilżających i powierzchniowo czynnych oraz wody.

Zimny cynk

ANVI-CYNK Zimny Cynk

Antykorozyjna ochrona stalowych konstrukcji i budowli, eksploatowanych w warunkach atmosferycznych wszystkich makro-klimatycznych rejonów, typów atmosfery i kategorii lokalizacji.

ANVI-ALUCYNK Zimny Cynk

Stosowany w szczególności do ochrony i naprawy uszkodzonych elementów ocynkowanych, miejsc zgrzewanych i spawanych oraz ciętych ze względu na kolor zbliżony do koloru powierzchni ocynkowanych ogniowo.

Farby epoksydowe

GR-EP gruntoemalia epoksydowa

Gruntoemalia epoksydowa GR-EP jest wyrobem dwuskładnikowym, wysychającym na powietrzu, mogącym stanowić samodzielne zabezpieczenie podłoża, jak również być częścią systemu powłokowego.

EP-CORR podkład epoksydowy

Farba EP-CORR jest wyrobem dwuskładnikowym, wysychającym na powietrzu, mogącym stanowić samodzielne zabezpieczenie podłoża, jak również być częścią systemu powłokowego.

UT-EP utwardzacz epoksydowy

Utwardzacz epoksydowy jest to roztwór poliaminoamidu w rozpuszczalnikach organicznych, niskoreaktywny, stosowany do utwardzania żywic epoksydowych w temperaturze pokojowej.

Farby poliuretanowe

GR-POLI gruntoeamalia poliuretanowa

Gruntoemalia poliuretanowa GR-POLI jest wyrobem dwuskładnikowym, wysychającym na powietrzu, mogącym stanowić samodzielne zabezpieczenie podłoża, jak również być częścią systemu powłokowego.

POLI-TOP nawierzchnia poliuretanowa

Emalia poliuretanowa POLI-TOP jest renowacyjna jest wyrobem dwuskładnikowym, wysychającym na powietrzu. Ta farba posiada ogromny wachlarz zastosowań.

UT-POLI utwardzacz poliuretanowy

Utwardzacz izocyjanianowy alifatyczny do wyrobów poliuretanowych jest roztworem alifatycznego poliizocyjanianu w octanie butylu i lub w ksylenie.

Farby alkidowe

GR-AL gruntoemalia alkidowa

GRUNTOEMALIA FTALOWA MODYFIKOWANA GR-AL jest zawiesiną pigmentów i wypełniaczy w roztworze żywicy ftalowej modyfikowanej w rozpuszczalnikach organicznych z dodatkiem środków pomocniczych i sykatyw.

AL-TOP nawierzchnia alkidowa

Farba nawierzchniowa ALKID-TOP alkidowa modyfikowana stanowi zawiesinę pigmentów i wypełniaczy w roztworze modyfikowanej żywicy alkidowej z dodatkiem środków pomocniczych oraz rozcieńczalników organicznych.

AL-CORR Podkład alkidowy

Farba podkładowa AL-CORR alkidowa stanowi zawiesinę pigmentów i wypełniaczy w roztworze modyfikowanej żywicy alkidowejz dodatkiem środków pomocniczych oraz rozcieńczalników organicznych.

Rozcieńczalniki

AL-WS rozcieńczalnik do farb poliwinylowych i chlorokauczukowych

Rozcieńczalnik AL-WS do wyrobów poliwinylowych i chlorokauczukowych ogólnego stosowania stanowi mieszaninę węglowodorów aromatycznych o wyglądzie jednorodnej cieczy, bez zanieczyszczeń mechanicznych, wody, zawiesin i zmętnień.

POLI-WS rozcieńczalnik poliuretanowy

Rozcieńczalnik POLI-WS do wyrobów poliuretanowych ogólnego stosowania jest mieszaniną estru kwasu octowego i węglowodoru aromatycznego. Ma postać jednorodnej, bezbarwnej cieczy, bez zanieczyszczeń mechanicznych, wody, zawiesin i zmętnień. Podczas rozcieńczania nie powoduje zmian w jednorodności wyrobu.

EP-WS rozcieńczalnik epoksydowy

Rozcieńczalnik EP-WS do wyrobów epoksydowych jest mieszaniną estru kwasu octowego, heksonu i węglowodoru aromatycznego. Ma postać jednorodnej, bezbarwnej cieczy, bez zanieczyszczeń mechanicznych, wody, zawiesin i zmętnień. Podczas rozcieńczania nie powoduje zmian w jednorodności wyrobu.

ANVI-WS rozcieńczalnik spirytusowy

ANVI–WS to produkt służący do rozcieńczania reaktywnej farby podkładowej ANVI–CORR,oraz do czyszczenia narzędzi, pędzli i elementów zabrudzonych po malowaniu.

Farby termoodporne

TERMFARB 500

SID-GR Termfarb 500 to farba silikonowa aluminiowa jest zawiesiną pyłu aluminiowego w roztworze żywicy silikonowej w rozpuszczalnikach organicznych z dodatkiem środków pomocniczych. Jest to wyrób termoutwardzalny.

TERMFARB 400

Termfarb 400 to farba silikonowa czarna jest zawiesiną pigmentów nieorganicznych i wypełniaczy w roztworze żywicy silikonowej w rozpuszczalnikach organicznych z dodatkiem środków pomocniczych. Jest to wyrób termoutwardzalny.

SID-GR Termfarb 200

SID-GR Termfarb 200 to farba aluminiowa termoodporna do 200 °C jest produkowana na bazie żywicy alkidowej z dodatkiem pasty aluminiowej oraz środków pomocniczych i sykatyw.

Farba do podłoży betonowych i ceramicznych

ANVI-AKRYL Farba do podłoży betonowych i ceramicznych

ANVI-AKRYL znajduje zastosowanie do ochronnego i dekoracyjnego zabezpieczania podłoży murowanych, gipsowych, tynkowych itp. Stosuje się do wymalowań zewnętrznych np. ogrodzeń, fasad budynków, tarasów, balkonów oraz do wymalowani wewnętrznych np. konstrukcji murowanych w halach produkcyjnych, magazynowych, garażach itp.

Farba do malowania posadzek

FP-TOP Farba do malowania posadzek

Farba idealnie nadaje się do dekoracyjno–ochronnego malowania posadzek na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń oraz do wykonywania wszelkiego rodzaju poziomego znakowania na parkingach, placach, podjazdach, halach produkcyjnych oraz magazynowych.