ANVI-DACH farba poliwinylowa

CharakterystykaANVI-dach

Farba ANVI-DACH przeznaczona jest do malowania powierzchni stalowych ocynkowanych, stalowych fosforanowych aluminiowych stanowiąc jednocześnie podkład antykorozyjny jak również farbę nawierzchniową. Nadaje się tylko do renowacji starych powłok, zarówno na blachach ocynkowanych, jak i powlekanych metodami przemysłowymi. Zalecana jest szczególnie do malowania dachów, rynien, parapetów ogrodzeń, elementów maszyn i urządzeń, konstrukcji wykonywanych ze stali ocynkowanej.

Dostępne kolory

według kolorystyki ral

Sposób stosowania:

Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być równa, odtłuszczona i sucha. Z podłoża należy bezwzględne usunąć zanieczyszczenia i produkty korozji oraz odtłuścić za pomocą wody z dodatkiem łagodnych środków myjących, po czym dokładnie osuszyć powierzchnie stalowe, aluminiowe przeszlifować papierem ściernym lub szczotkami drucianymi, przemyć rozpuszczalnikiem do wyrobów chlorokauczukowatych i poliwinylowych, a następnie osuszyć. W przypadku starych powierzchni powłokę lakierową należy zmatowić usunąć odpryski i tłuszcz ze starej powłoki oraz usunąć inne zanieczyszczenia mogące ograniczyć przyczepność, po czym odpylić i odtłuścić, Przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać i w razie potrzeby rozcieńczyć.

MALUJ BEZ GRUNTOWANIA

Nie malować w czasie deszczu i mgły. Malować w słonecznych warunkach jednak należy unikać malowania powierzchni nagrzanych do nadmiernie wysokich temperatur np. podczas intensywnych letnich upałów.

Dostępne pojemności

Nazwa produktyKolorPoj.J.M.
Farba poliwinylowa ANVI-DACH według kolorystyki ral1,0litr
Farba poliwinylowa ANVI-DACH według kolorystyki ral5,0litr
Farba poliwinylowa ANVI-DACH według kolorystyki ral10,0litr
Farba poliwinylowa ANVI-DACH według kolorystyki ral20,0litr

 


pobierz Karta-techniczna-Anvi-corr